Gelecek Nesillere Daha İyi Bir Dünya İçin Çalışıyoruz...
Hizmetlerimiz

Pano İmalatı ve Montajı

Akım Elektrik olarak, güç dağıtımı ve kontrolü konusundaki uzmanlığımızla elektrik pano imalatı ve satışında güçlü bir konumdayız. Elektrik tesislerinin kalbi olan panolar, güç yönetimi ve dağıtımı için kritik bir role sahiptir. Sunduğumuz pano çözümleri ile işletmelerinize, endüstriyel tesislerinize ve projelerinize güç katıyoruz. Ortak girişimimiz olan 3K Pano ile hem proje hem imalat olarak sizlere destek sağlamaktayız. Akım Elektrik, elektrik sektörünün ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılayacak ürün grubuna sahiptir. Ürünlerimizin tamamı kendi teknik ekibimizin hazırladığı tasarımlardan oluşmaktadır. Tesisimizde 2mm kalınlığa kadar sac işlenebilmektedir. Panolarımız modüler, yarı modüler ve kaynaklı olarak üretilmektedir.

İmalat parkurumuzda bulunan makine ve cihazlar;
1- CNC Punch (yedekli)
2- Abkant kesme
3- Abkant bükme(yedekli)
4- Hidrolik köşe alma
5- Punto ve civata çakma makinesi(yedekli)
6- Bara işleme makinesi
7- Elektrostatik boya fırını ve kabinler
Mekanik ve elektrik montaj aşamasında kullanılan yardımcı cihaz ve makinler den oluşmaktadır.

Makine parkurumuz müşterilerimize verdiğimiz sözü yerine getirebilmek ve hatasız imalat yapabilmek için son teknoloji seviyesinde ve yedekli olarak tesis edilmiştir.

Mekanik imalatın yanında imalatını yaptığımız panolar için elektrik montajı hizmeti vermekteyiz. 

Firmamızın 4000A 100kA kısa devre akımına 1sn dayanabilen IP43 koruma sınıfına sahip FORM-4B formlama tip test belgesi bulunmaktadır.

Her türlü ana dağıtım, kompanzasyon, otomasyon kumanda ve ara dağıtım panoları teknik yeterliliğe sahip elektrik montaj ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Elektrik montajlı panoların fabrika için testleri kalibrasyonları güncel olarak yapılan di-elektrik test cihazı ve toprak süreklilik testi cihazlarımız tarafından yapılmaktadır. Bu cihazlar TSE yeterliliğini sağlayacak yeterliliktedir.
Panolarımızın etiket ve işaretlenmesi profesyonel etiket makineleri ile yapılmaktadır. Etiketlerimiz kötü ortam şartlarına dayanıklı olarak seçilmektedir.
Panolarımızın projelendirilmesi firmamıza ait lisanslı profesyonel pano tasarım yazılımı ile yapılmaktadır. 
Akım elektrik bölgemizde elektrik sektöründe değerli marka olma yolunda ilerlemektedir. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde, elektrik ihtiyaçlarına yönelik çeşitli markalar ve ürünler sunmaktayız. Müşterilerimize birçok seçenek sunarak, onların özel gereksinimlerini karşılayabilir ve projelerini başarıyla tamamlamalarına yardımcı olabiliriz. Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli önceliklerden biridir ve deneyimli ekibimiz, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için burada. Elektrik ürünlerinin yanı sıra, uzmanlık ve bilgi birikimimizle size doğru ürünü seçmeniz konusunda rehberlik ederiz.
Akım Elektrik Resmi Web Sayfasıdır. İçeriğin ve görsellerin tüm kullanım hakları Akım Elektrik'e aittir izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2023 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri tarafından geliştirilmiştir.