Gelecek Nesillere Daha İyi Bir Dünya İçin Çalışıyoruz...
Kurumsal

Markalarımız

Akım Elektrik olarak, enerji dünyasının önde gelen markalarını sizin için sunarak güvenilirlik ve mükemmeliği temsil ediyoruz. Akım Elektrik,  uzun yıllardır kaliteli elektrik ürünleri ile tanınmıştır ve her zaman güçlü bir bağlılıkla çalışır. Akım Elektrik yaptığı proje tedariklerinde ve ihracatla, enerji verimliliği ve yenilikçi teknolojilerde öncüdür, size tasarruf ve çevre dostu seçenekler sunar. Akım Elektrik, güçlü altyapısı ve kesintisiz enerji tedariki ile bölgenizin lider marka olma hedefinde büyüyerek kaliteden ödün vermeden ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Biz, elektrik ihtiyaçlarınıza kaliteli, sorunsuz ve güvenilir çözümler sunmaktan gurur duyuyoruz ve bu markaların kalitesini sizin için getiriyoruz.
Pelsan
Nexans
Has Çelik Kablo
Schneider Electric
Erse
Federal
Himel
Multitek
NA-DE
Makel
Mutlusan
Astor
Arken
Kartal Metal
ACK
EAE
Prysmian
Mikrodev
Tense
Enelsan
Mete Enerji
Tibcon Energy
Onka
Akım elektrik bölgemizde elektrik sektöründe değerli marka olma yolunda ilerlemektedir. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde, elektrik ihtiyaçlarına yönelik çeşitli markalar ve ürünler sunmaktayız. Müşterilerimize birçok seçenek sunarak, onların özel gereksinimlerini karşılayabilir ve projelerini başarıyla tamamlamalarına yardımcı olabiliriz. Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli önceliklerden biridir ve deneyimli ekibimiz, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için burada. Elektrik ürünlerinin yanı sıra, uzmanlık ve bilgi birikimimizle size doğru ürünü seçmeniz konusunda rehberlik ederiz.
Akım Elektrik Resmi Web Sayfasıdır. İçeriğin ve görsellerin tüm kullanım hakları Akım Elektrik'e aittir izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2023 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri tarafından geliştirilmiştir.