Akım Elektrik Paz. Müh. İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti.

Akım Elektrik Karadeniz Bölgesinde, elektrik sektörünün birçok kolunu bünyesinde bulunduran güzide firmalardan birisidir.

Akım Elektrik Paz. Müh. İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti.

slide022003 yılında Trabzon’da kurulan Akım Elektrik; elektrik sektöründe, Elektrik Mühendisliği proje ve uygulama alanlarında hizmet vermektedir.

Takım çalışmasına inanan, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, yeni fikirlere açık, başarıya odaklanmış bir firmayız.

Kurulduğumuz günden bugüne, uzman teknik kadromuz ile gereksinimlere ve beklentilere cevap veren, ilgili kanun, yönetmelik, uluslararası şartnamelere uygun olarak, ekonomik, verimli ve çevreye duyarlı proje ve uygulamalara imza atmaktayız.

AMACIMIZ

Akım Elektrik olarak amacımız; yurtiçi ve yurtdışında, prestijli, önemli projelerde yer alarak sektörde fark yaratmak, müşterilerimize fiyat-kalite-zaman-çevre bakımından en optimum çözümü sunmak, karşılıklı güvene dayanan müşteri ilişkilerimizi, zamanında ve eksiksiz olarak teslim ettiğimiz projelerimizle pekiştirerek daha ileriye taşımak, sahip olduğumuz değerler doğrultusunda başarı basamaklarını çalışanlarımızla beraber tırmanmaktır.

DEĞERLERİMİZ

  • Müşterilerimize dürüst ve güvenilir hizmet sunarız.
  • Ulaşılabilir yalın hedefler koyar, koyduğumuz hedeflere ulaşmak için sıkı ve disiplinli bir çalışma sergileriz.
  • Dinamik, yeniliklere açık bir teknik kadroya sahibiz. Proje çalışmalarımızda, işin gereksinimlerini ve personelimizin bilgi, becerilerini göz önünde bulundurarak fonksiyonel bir proje ekibi oluştururuz.
  • Çalışanlarımıza güvenilir ve sağlıklı çalışma alanları sağlarız.
  • İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında yasal şartları baz alarak çalışanlarımızın iş güvenliği ve sağlığını en üst düzeyde tutacak önlemleri alır ve çalışma alanlarımızda bu önlemleri uygularız.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite Anlayışımız;

Akım Elektrik, tüm işlerinde kalite ve performansı en üst düzeyde tutabilmek için gereken özeni ve ilgiyi gösterir. Müşteri memnuniyetini ilke edinen anlayışı ile doğru çözüm ve en son teknoloji ihtiyaçları çerçevesinde hizmet sunar. Kalite anlayışının temel unsuru teknik zorunluluklar ve gereksinimlerden hiçbir koşul altında taviz vermemesi ve ulusal ve uluslararası standartlara uygun ve hatta bu standartları bir adım ileriye götüren anlayış içerisinde hareket etmesidir.

Kalite Politikamız

Çalışan / Müşteri Memnuniyeti Firmamız hem çalışanlarının hem müşterilerinin memnuniyetini ilk sırada tutar. Fonksiyonel organizasyonyapısı, eğitim ve sosyal olanakları ile, çalışanlarımızın gelişimlerini destekler ve onlar için en uygun çalışma koşullarını sağlarız.

Güvenirlik

Firmamız, hizmette süreklilik ve güvenilirlik esasıyla hareket eder. Müşteriye hizmeti zamanında ve eksiksiz olarak götürerek hizmetin sürekliliğini sağlarız.

Yasalara Uygunluk

Firmamız hizmet verdiği faaliyet alanlarında toplam kalite , iş güvenliği ve çevre dahil olmak üzere tüm yasal gereksinimlere uygun hareket eder.

Doğaya Saygı

Firmamız, temiz, doğal, yaşanabilir bir çevre için doğal kaynakların korunmasına yardımcı olacak geri dönüşüm süreçlerine destek verir.

Sürekli Gelişim

Sürekli gelişim, Akım Elektrik’in çalışma prensipleri ve davranışları ile özdeşleşen bir kavramdır. Firmamız, hizmetlerini, çalışanlarını ve süreçlerini değerlendirerek sistemin geliştirilmesini ve sürekli iyileştirilmesini sağlar.

 

 

 

 

Akım Elektrik - TRABZON

Akım Elektrik Karadeniz Bölgesinde, elektrik sektörünün birçok kolunu bünyesinde bulunduran güzide firmalardan birisidir. Şirketimizin her biriminde Alanında uzmanlaşmış yönetim ve teknik kadrosuyla en iyi şekilde hizmet vermektedir.

İLETİŞİM

Adres : Kaymaklı Mahallesi, Anadolu Blv. No:112 A 61080
Ortahisar TRABZON

Telefon : 0(462) 325 19 19

Faks : 0(462) 500 11 11

E-mail : info@akimelektrik.net

 

Hizmetlerimiz

Enerji, Taahhüt, Orta Gerilim, Enerji nakil hatları, Trafo Kurulumu, Toptan Satış ve Zayıf Akım hizmetleri alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Ürün yelpazemizi ve kalite standardımızı siz müşterilerimizin görüş ve önerileri doğrultusunda her geçen gün arttırmaktayız.